fbpx

Zakończenie sezonu narciarskiego 2022/2023

To była cudowna zima w Białce Tatrzańskiej! Sezon narciarski i szkoleniowy uważamy z zakończony! Dziękujemy, że byliście z nami!

Sezon zimowy 2022/2023 oficjalnie uważamy za zakończony i jednocześnie chcemy podziękować wszystkim kursantom szkoły Snow Club, którzy tak licznie korzystali za naszych lekcji! Oglądać Wasze postępy, to dla nas najlepsza nagroda i siła napędowa, dzięki której cały czas mamy motywację i chcemy jeszcze bardziej się rozwijać i wprowadzać do naszej oferty kursy i szkolenia, które będą odpowiadać na Wasze potrzeby.

Kaniówka - najlepsze warunki na narty!

W tym roku sezon zimowy w Białce Tatrzańskiej był bardzo udany! Na stokach Stacji Narciarskiej Kaniówka bardzo szybko zrobiło się biało, a sprzyjające warunki atmosferyczne sprawiły, że armatki mogły wykonać swoją pracę i przygotować dla nas solidną pokrywę śnieżną. Pierwsze lekcje indywidualne i kursy trzy dniowe zaczęliśmy już w grudniu, a od stycznia ruszyliśmy z pięciodniowymi feryjnymi kursami z Kaniusiem dla dzieci początkujących i kontynuujących szkolenie.

Feryjne kursy narciarskie dla dzieci

Kursy z Kaniusiem każdego roku są dla nas wyjątkowym przeżyciem. W grupach początkujących poznajemy nowe dzieci, możemy obserwować, jak z dnia na dzień stają się pewnymi siebie narciarzami, wykorzystują nasze wskazówki i zaczynają czerpać radość z jazdy na nartach. Każdego roku wprost nie możemy się doczekać wspaniałych emocji, jakie towarzyszą nam podczas wspólnych ognisk z naszymi małymi podopiecznymi, ich rodzicami i oczywiście Kaniusiem! Zobacz tutaj relację z Kursu z Kaniusiem.

Wspaniale jest też móc spotkać się z dziećmi, które są na drugim lub końcowym etapie kursu z Kaniusiem, gdzie możemy już wykorzystywać zaawansowane techniki i doskonalić jazdę na nartach, tak aby była w pełni bezpieczna i aby każde dziecko wiedziało, jak zachować się w danej sytuacji na stoku i móc korzystać z infrastruktury narciarskiej z przyjemnością i bez strachu.

Lekcje indywidualne narciarstwa i snowboardu dla dorosłych

Oprócz kursów z Kaniusiem, cały czas realizowaliśmy lekcje indywidualne dla dorosłych. Instruktorzy Szkoły Snow Club to osoby z dużym doświadczeniem, miłośnicy sportów zimowych, a przede wszystkim fachowcy, którzy wiedzą, jak pracować z osobami dorosłymi, aby każdy czuł się na zajęciach komfortowo i uwierzył w swoje własne możliwości! W tym roku dużym zainteresowaniem cieszyły się lekcje snowboardowe, jednak większość z Was korzystała jednak z lekcji narciarstwa.

W ciągu tych kilku miesięcy spędziliśmy na stoku wiele pięknych i słonecznych dni ale nie zabrakło też prawdziwie zimowej aury z mocnymi opadami śniegu, jak to na zimę na Podhalu przystało. Zima powoli nas opuszcza, pora więc na zregenerowanie sił i przygotowywanie się do kolejnego sezonu!

Dziękujemy że byliście z nami! To Wy tworzycie Snow Club!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom kursów z Kaniusiem, kursów grupowych oraz lekcji indywidualnych. Dziękujemy Wam za zaufanie i zapraszamy w przyszłym roku na kolejne szkolenia narciarskie.

W imieniu właścicieli szkoły Snow Club składamy też podziękowania wszystkim naszym instruktorom. Dziękujemy za Waszą prace, zaangażowanie, gotowość do działania i serce, które wkładacie w każdą prowadzoną lekcję! To Wy tworzycie Snow Club – najlepszą szkołę narciarstwa i snowboardu!

Zachęcamy Cię do zaobserwowania naszego profilu na Facebooku Facebooku oraz na Instagramie.

Masz pytania odnośnie kursów lub lekcji indywidualny? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zadzwoń i porozmawiaj z instruktorem: +48 663 878 339

Sprawdź też pełną ofertę - 5 dniowy kurs narciarski w Białce Tatrzańskiej.

 • 001
 • 002
 • 003
 • 004

  Kontakt

  • +48 663 878 339
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Białka Tatrzańska, Kaniówka 19 E
  © 2023 Snow Club - Profesjonalna Szkoła Narciarska