fbpx

5 dniowy kurs dla dzieci z Kaniusiem Pakiet Rozszerzony

Dla kogo jest ta oferta?

Pakiet Rozszerzony to 5 dniowy kurs z Kaniusiem w wersji bardziej intensywnej, ukierunkowany na dalszy rozwój umiejętności jazdy na nartach u dzieci, które znają już podstawy i chcą szlifować swoją technikę, zdobywając przy tym kolejne poziomy wyszkolenia, oznaczone w Kaniusiowym Indeksie Małego Narciarza.

Pakiet Rozszerzony skierowany jest do dzieci w wieku od 7 do 14 lat lub wieku od 5 do 14 lat, które wypracowały już solidne podstawy jazdy i zdobyły umiejętności, pozwalające na rozszerzenie kursu i wprowadzenie do niego jeszcze bardziej zaawansowanych technik narciarskich.

 • 20 godzin intensywnego kursu
 • Przerwy na wspólne lunche
 • Indeks Małego Narciarza
 • Impreza integracyjna na stoku
 • Doskonalenie umiejętności
oferta01-min
oferta02-min
oferta03-min
oferta04-min
oferta05-min
oferta06-min

Kurs z Kaniusiem - poznaj szczegóły

 • Cena: 1 450 pln
 • Wiek: 7-14 lat
 • Czas: 5 dni

Do kursu kwalifikowane są dzieci średnio zaawansowane lub zaawansowane, którym jazda na nartach nie sprawia już trudności, dzięki czemu instruktorzy mogą skupić się na dalszych postępach dziecka i wypracowaniu precyzyjnych technik, zapewniających bezpieczną i przyjemną jazdę.

Dzieci średnio zaawansowane to te, które samodzielnie zakładają sprzęt narciarski, samodzielnie poruszają się na stoku, o czym świadczy umiejętność skręcania, zatrzymywania się oraz bez pomocy innych korzystają z wyciągów taśmowych i orczykowych.

Dzieci zaawansowane to te, które bez trudu poruszają się na trasach niebieskich, samodzielnie korzystają z wyciągu, posiadają umiejętność wykonywania skrętu z pługu – połączenie łuków płużnych z równoległym ustawieniem nart oraz jeżdżą na nartach ustawionych równolegle, śladem ślizgowym.

Jeżeli Twoje dziecko uczestniczyło już w Kursach z Kaniusiem, jego poziom zaawansowania możesz sprawdzić w Kaniusiowym Indeksie Małego Narciarza. Jeżeli będzie to jego pierwszy kurs w naszej szkole i nie umiesz precyzyjnie określić poziomu dziecka, wypełnij formularz poniżej, a szczegóły omówisz z naszym instruktorem.

Kurs w Pakiecie Rozszerzonym, to codzienna dawka wartościowych wskazówek dla małego narciarza.

Ten kurs podobnie, jak w pakiecie Podstawowym odbywa się według ustalonego harmonogramu, co pozwala wprowadzić element dyscypliny i systematyczności. Dzieci przez 5 dni spotykają się o określonej porze, by wspólnie uczestniczyć w rozgrzewce, a następnie pod okiem profesjonalnych i doświadczonych instruktorów z naszej Szkoły, kształtować narciarską postawę i odkrywać w sobie pasję i talent do narciarstwa. Ten kurs, to aż 20 godzin szkolenia narciarskiego!

Uczestnicy kursu w Pakiecie Rozszerzonym mają przewidziane przerwy na wspólny lunch ze swoimi instruktorami, a na koniec szkolenia mogą wziąć udział w Mistrzostwach Kaniusia i zawalczyć o złoty puchar. W czwartek wszyscy razem spotykamy się na imprezie integracyjnej na stoku, podczas której palimy ognisko, pieczemy kiełbaski i pokonujemy tor przeszkód.

Podobnie, jak w pakiecie podstawowym, tutaj również nauka połączona jest ze świetną zabawą i luźną atmosferą, która stwarza przestrzeń do rozwoju dziecka i budowania kluczowych umiejętności.

Na zakończenie kursu uczestnicy otrzymują pamiątkowe dyplomy, medale, upominki od Snow Club oraz wpisy do swoich indywidualnych Indeksów.

 • rozszerzony Kurs z Kaniusiem to:

 • 20 godzin szkolenia narciarskiego
 • Indeks Małego Narciarza
 • Luch karczmie Kaniówka w cenie kursu
 • Rozwijanie umiejętności
 • Wyższy poziom wyszkolenia
 • Impreza integracyjna na stoku
 • Tor przeszkód i udział w mistrzostwach kaniusia
 • Medale, dyplomy i upominki dla uczestników

Plan zajęć

Poniedziałek – Piątek:

 • 9:20 - Zbiórka przy flagach.
 • 9:30-11:20 - Szkolenie narciarskie według programu.
 • 11:20-12:05 - Lunch
 • 12:05-13:10 - Szkolenie narciarskie według programu.
 • 13:10 - Odbiór dzieci przy flagach.

Czwartek

 • 16:00-18:00 - Impreza na stoku, ognisko z pieczeniem kiełbasek, tor przeszkód, zabawa z instruktorami.

Piątek:

 • 13:10 - Zawody Mistrzostwa Kaniusia, zakończenie kursu, rozdanie nagród, dyplomów i upominków dla uczestników.

Rozbudź w dzieckupasję do sportu!

Nasi instruktorzy w przyjazny dla dziecka sposób przekazują wiedzę techniczną, pomagają przełamać bariery i zdobyć solidne umiejętności!

Zajęcia prowadzimy na Stacji Narciarskiej Kaniówka oraz w Ośrodku Narciarskim Kotelnica w Białce Tatrzańskiej. Lekcje odbywają się na świetnie przygotowanych trasach zjazdowych, dostosowanych do umiejętności naszych kursantów. Podczas nauki, korzystamy z wyciągu taśmowego oraz orczykowego, które na pierwszym etapie nauczania stanowią idealne rozwiązanie dla dzieci, pomagają opanować sprzęt i utrzymać równowagę.

W przypadku dzieci zaawansowanych, lekcje odbywają się na stoku o średnim nachyleniu.

 • Jak przygotować się do zajęć?

 • Dziecko musi posiadać sprawny sprzęt narciarski, kask i odzież
 • Uczestnik musi mieć wykupiony skipass
 • Dzieci kwalifikowane są do grup według wieku i umiejętności
 • Uśmiech i pozytywne nastawienie są równie ważne!

Formularz rezerwacyjny

Jeżeli interesuje Cię ta oferta, wyślij zgłoszenie online! Wypełnij formularz poniżej i w kilku prostych krokach dokonaj zgłoszenia, a następnie czekaj na odpowiedź zwrotną. Pamiętaj, że samo przesłanie formularza nie oznacza ostatecznej rezerwacji kursu. Rezerwacja musi zostać potwierdzona przez pracownika Snow Club, który skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin od przesłania formularza.

Please type your full name.
Invalid email address.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Please type your full name.
Please type your full name.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Please type your full name.
Please type your full name.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Please type your full name.
Please type your full name.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

Poziom Podstawowy

Podstawowy - dla dzieci nigdy nie jeżdżących na nartach lub mających wcześniej bardzo krótki kontakt z narciarstwem. W wieku od 4-12 lat.

Poziom Średnio zaawansowany

Średnio zaawansowany - dla dzieci samodzielne zakładających sprzęt narciarski, samodzielnie poruszających się na stoku (skręcających i zatrzymujących się), korzystających z wyciągów narciarskich taśmowych i orczykowych. W wieku od 5-14 lat.

Poziom Średnio zaawansowany+zaawansowany rozszerzony

Średnio zaawansowany+zaawansowany rozszerzony - dla dzieci samodzielnie poruszających się po trasach niebieskich (posiadających umiejętność wykonania skrętu z pługu – połączenie łuków płużnych z równoległym ustawieniem nart oraz jeżdżących na nartach ustawionych równolegle śladem ślizgowym), samodzielnie korzystających z wyciągów narciarskich orczykowych oraz kolei krzesełkowej. W wieku od 7-14 lat.

{gallery}images/gallery-demo-onas{/gallery}

Masz pytania? Zadzwoń:

+48 663 878 339

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kursy realizujemy w kilku terminach w czasie trwania ferii zimowych. Wybierz termin, który najbardziej Ci odpowiada i rozpocznij pięć dni intensywnej nauki i zabawy na stoku!

Terminy kursów:

 • 16 stycznia - 20 stycznia
 • 23 stycznia - 27 stycznia
 • 30 stycznia - 3 lutego
 • 6 lutego - 10 lutego
 • 13 lutego - 17 lutego
 • 20 lutego - 24 lutego

Zarezerwuj termin

Ważne informacje

Kilka ważnych szczegółów:

 • Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie zadatku 20% od pełnej kwoty, w ciągu max. 5 dni od zgłoszenia.
 • Dzieci dzielimy na grupy maksymalnie 10 osobowe.
 • Kursanci korzystają z bramek dla instruktorów!
 • U nas kupisz skipass w niższej cenie.
 • Możliwa rotacja dzieci w grupach, w celu wyrównania poziomu.
 • Cena kursu nie zawiera skipassu.
 • Uczestnicy kursów muszą mieć sprzęt narciarski i odpowiednie ubranie.
 • Cena kursu zawiera ubezpieczenie.
 • 001
 • 002
 • 003
 • 004

  Kontakt

  • +48 663 878 339
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Białka Tatrzańska, Kaniówka 19 E
  © 2023 Snow Club - Profesjonalna Szkoła Narciarska