fbpx

Poznaj Kaniusia Super Bohatera Szkoły Snow Club

Poznaj Kaniusia

Poznaj Kaniusia! Kaniuś to dobry duch naszej Szkoły Narciarskiej i honorowy członek Snow Club. Jego pasją są sporty zimowe pod każdą postacią, ale najbardziej kocha jazdę na nartach. Kaniuś jest zawsze pełen energii i entuzjazmu, stanowiąc przy tym niezwykłe wsparcie dla dzieci podczas kursu!

Kaniuś kocha wszystkie dzieci i chętnie pomaga im stawiać pierwsze kroki na nartach, dlatego podczas ferii zimowych, cały czas towarzyszy naszym instruktorom, udzielając im cennych wskazówek i porad. Instruktorzy bardzo sobie cenią zdanie Kaniusia, bo wiedzą, że nikt lepiej nie przeprowadzi rozgrzewki przed nauką niż on!

Kaniuś w naszej Szkole spełnia bardzo ważną rolę!

Mianowicie, to właśnie z nim odbywają się 5 dniowe kursy feryjne, a Kaniuś odosobiście nadzoruje postępy dzieci, co ma swoje odzwierciedlenie w specjalnych odznakach oraz w Kaniusiowym Indeksie Małego Narciarza. A co najważniejsze, na koniec feryjnego kursu organizuje Mistrzostwa! Nauka z Kaniusiem stwarza przyjazną dla dzieci przestrzeń do rozwoju i zdobywania nowych umiejętności.

Cześć, jestem Kaniuś i nauczę Twoje dziecko jeździć na nartach lub snowboardzie.

Kaniówka maskotka

Masz pytania? zadzwoń: +48 663 878 339

Autorska metoda nauczania

Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi pozwoliło nam opracować autorski program nauczania, który w każdym dziecku rozbudzi zamiłowanie do aktywności na śniegu.

Przygotuj się z Kaniusiem Bezpieczeństwo to podstawa

Przyglądnij się naszemu Super Bohaterowi i przygotuj własną check listę kompletnego stroju narciarza. Pamiętaj, że oprócz dobrze dobranego ubioru, musisz upewnić się, że Twój sprzęt narciarski lub snowboardowy jest w stu procentach sprawny! Najlepiej, przed rozpoczęciem kursu, wykonaj przegląd samodzielnie lub w serwisie. Obowiązkowo musisz też posiadać kask, ponieważ bezpieczeństwo, to najważniejszy element każdego kursu!

Kask jest
obowiązkowy

Ciepła
wodoodporna
kurtka

Kijki

Karnet
narciarski

Narty
o wysokości
do ramion

Dopasowane
buty narciarskie

Gogle

Ciepła
termoaktywna
bielizna

Wodoodporne
rękawice

Wodoodporne
spodnie narciarskie
na szelkach

Kaniówka maskotka

Kaniusiowy Indeks Małego Narciarza

Kaniusiowy Indeks Małego Narciarza to wielka rzecz! Otrzymuje go każde dziecko, które przystępuje do 5 dniowego feryjnego Kursu z Kaniusiem. Stanowi on dokument potwierdzający ukończenie danego etapu szkolenia, opisuje zdobyte umiejętności i poziom zaawansowania osoby, która go posiada.

Kaniuś

Snow Club Nauka i dobra zabawa

Zobacz ile radości wnosi do kursów obecność Kaniusia, który aktywnie uczestniczy w zajęciach, prowadzi rozgrzewki, a nawet jeździ na nartach!

kanius01
kanius03
kanius04
kanius05
kanius07
kanius08
kanius09
kanius11
 • 001
 • 002
 • 003
 • 004

  Kontakt

  • +48 663 878 339
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Białka Tatrzańska, Kaniówka 19 E
  © 2023 Snow Club - Profesjonalna Szkoła Narciarska