fbpx

Feryjne kursy narciarskie trwają w najlepsze!

Za nami kolejny kurs z Kaniusiem dla dzieci poczatkujących i średnio zaawansowanych! To był cudowny tydzień pełen słonecznej pogody i niesamowitej energii, którą obdarzyli nas uczestnicy kursu.

Feryjny kurs narciarski dla dzieci w Białce Tatrzańskiej

Nasi podopieczni poczynili niezwykłe postępy w ciągu tych pięciu dni nauki. Kiedy w poniedziałek spotkaliśmy się na zbiórce, niektórzy po raz pierwszy założyli narty, a w ostatnim dniu kursu, bezbłędnie pokonali slalom, biorąc udział w Mistrzostwach Kaniusia.

Kursy narciarskie dla początkujących i średniozaawansowanych

Kurs rozpoczęliśmy jak zwykle w grupach poczatkujących i średniozaawansowanych. Zbiórka odbywała się codziennie przy naszej Szkole na Stacji Narciarskiej Kaniówka. Po solidnej rozgrzewce przystąpiliśmy do pierwszych zjazdów i wyjazdów wyciągiem taśmowym, a kolejnego dnia wyruszyliśmy na orczyk. Warto wiedzieć, że najpierw zabieramy dzieci na mały orczyk, który jest świetny na początek przygody z tego typu wyciągiem. Później przechodzimy na zwykły, z którego korzystają zarówno dzieci, jak i dorośli. Nasi kursanci oczywiście cały czas pozostawali pod naszą opieką i pomagaliśmy im w „łapaniu” orczyka oraz schodzenia z niego.

Nauka narciarstwa dla dzieci z instruktorem

Każdego dnia, przez 2 godziny ćwiczyliśmy skręcanie pługiem, hamowanie, slalom i wiele innych przydatnych trików, które zapewnią naszym dzieciakom bezpieczną i przyjemną jazdę. Ćwiczyliśmy też slalom przed zawodami, a w piątek, każdy uczestnik mógł go przejechać 2 razy. Już na etapie ćwiczeń pokazywały nam się niezłe talenty!

Kurs narciarski z atrakcjami na Podhalu

W czwartek po południu spotkaliśmy się na stoku z wszystkimi uczestnikami kursu oraz z ich rodzicami, by wspólnie świętować ten piękny tydzień przy ognisku i pieczeniu kiełbasek. Po jedzonku i gorącej herbacie, przy dźwiękach syren przyjechał do nas gość specjalny – Kaniuś. Jego przyjazd na skuterze śnieżnym zrobił na dzieciach ogromne wrażenie. Kiedy Kaniuś zszedł ze skutera rozpoczęły się wspólne tańce i mini zawody! Był czas na rozmowy i wspólną zabawę, a na zakończenie, przygotowaliśmy dla dzieci coś ekstra czyli pokaz sztucznych ogni!

Indeks Małego Narciarza i upominki na zakończenie

Piątek jest dla nas zawsze dniem radości ale też małej zadumy, ponieważ kurs się kończy i musimy pożegnać naszych podopiecznych, których już zdążyliśmy polubić w ciągu tych kilku dni. Po zawodach odbyło się rozdanie odznak, dyplomów oraz upominków od Szkoły Snow Club. Każdy uczestnik otrzymał też swój własny Indeks Małego Narciarza, dzięki któremu w przyszłym roku może kontynuować swoją narciarską przygodę, zdobywając nowe umiejętności.

Dziękujemy za wspaniały tydzień z Kaniusiem!

To był kolejny cudowny tydzień, spędzony na nauce, przełamywaniu własnych barier i wspaniałego spotkania z prawdziwym narciarstwem. Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom kursu. Gratulujemy trójce najlepszych, którzy pokonali slalom perfekcyjnie i błyskawicznie ale pamiętajcie, że wszyscy spisaliście się znakomicie! Do zobaczenia za rok!

Obserwuj nasze media społecznościowe!

Zostawiamy Wam tutaj zdjęcia z kursu, można je pobrać i publikować na swoich mediach. Będzie nam bardzo miło, jeżeli oznaczycie nas w sowich postach.

Zapraszamy też do zaobserwowania naszego profilu na Facebooku oraz na Instagramie.

Zadzwoń i rezerwuj kurs już dziś: +48 663 878 339

Sprawdź też pełną ofertę - 5 dniowy kurs narciarski w Białce Tatrzańskiej.

 • 001
 • 002
 • 003
 • 004

  Kontakt

  • +48 663 878 339
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Białka Tatrzańska, Kaniówka 19 E
  © 2023 Snow Club - Profesjonalna Szkoła Narciarska