fbpx

Podsumowanie i zakończenie sezonu narciarskiego 2023/2024

Kolejny wspólny sezon za nami! To był bardzo intensywny i produktywny czas w Szkole Narciarstwa i Snowboardu Snow Club. Dziękujemy, że byliście razem z nami!

Oficjalnie zamykamy sezon narciarski 2023/2024. Dziękujemy bardzo za zaufanie i współpracę podczas wszystkich kursów oraz lekcji. Cieszymy się z tak licznych grup oraz osób chętnych na lekcje indywidualne. Postępy narciarzy, jak i snowboardzistów były dla nas motywacją do dalszego rozwoju, a wszystkie uśmiechy i ciepłe słowa zapewniały nam cudowny nastrój każdego dnia. Dziękujemy!

Stacja Narciarska Kaniówka - nasza baza startowa!

W tym sezonie zima pojawiła się już w listopadzie, dzięki czemu armatki zaczęły swoją pracę i pierwsze zajęcia rozpoczęliśmy początkiem grudnia. To właśnie na Kaniówce w Białce Tatrzańskiej spotykaliśmy się codziennie na lekcjach i kursach. Podczas całego sezonu korzystaliśmy z dobrze przygotowanych wyciągów: taśmowego, orczykowego oraz kolei krzesełkowej, w zależności od poziomu zaawansowania kursanta. Jest to miejsce dla każdego, gdzie nasza szkoła ma swoją bazę.

Ferie w Białce Tatrzańskiej, czyli 5-dniowe kursy z Kaniusiem.

Nasze feryjne kursy rozpoczęliśmy w styczniu wraz z rozpoczęciem ferii dla dzieci. Były to dla nas bardzo wyjątkowe zajęcia, którym towarzyszyło mnóstwo emocji. Każdy rodzic wie, że praca z dziećmi wymaga mnóstwo cierpliwości, ale zarazem dostarcza ogromnej radości. I właśnie tak to u nas wyglądało! W grupach podstawowych, pojawiło się mnóstwo nowych twarzy, więc z dnia na dzień mogliśmy obserwować postęp dzieciaków. Jest to bardzo budujące dla naszych instruktorów, ponieważ to właśnie efekt ich pracy.

Podczas kursu rozszerzonego z Kaniusiem, pojawili się również narciarze z poprzedniego sezonu, co bardzo nas ucieszyło i ułatwiło pracę. Od początku wiedzieliśmy, na jakim etapie są nasi podopieczni i wprowadziliśmy bardziej zaawansowaną technikę jazdy oraz bezpieczne i przyjemne korzystanie ze stoku. Tutaj podstawą była samodzielność.

Na koniec kursów odbywały się ogniska i zawody. Były to dni pełne pozytywnej energii u dzieci, jak i u naszych Instruktorów. Śmiech, zabawa i rywalizacja! A to wszystko w obecności Kaniusia, czyli naszego honorowego członka Szkoły Snow Club. Jesteśmy dumni z nowych narciarzy i gratulujemy wszystkim kursantom. Do zobaczenia za rok lub już na stoku!

Lekcje indywidualne na nartach lub snowboardzie w Białce Tatrzańskiej.

W tym sezonie zrealizowaliśmy mnóstwo lekcji indywidualnych na nartach oraz na snowboardzie. Zainteresowanie było naprawdę ogromne, dziękujemy. Zajęcia są skierowane dla każdego, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Lekcje są prowadzone przez naszych doświadczonych Instruktorów, którzy każdemu z osobna dodawali wiary w siebie i odwagi na stoku. Oczywiście pojawiały się osoby z poprzednich sezonów, co budziło u nas pozytywne emocje.

Mimo, że zima w tym roku nie była zbyt obfita w biały puch, na stokach nigdy go nie brakowało. Z radością odbyliśmy każdą lekcję i nawiązaliśmy nowe przyjaźnie. Przed nami wiosna, więc czas pożegnać się ze sprzętem i podsumować swój progres w tym sezonie.

3-dniowy kurs narciarski dla dzieci i dorosłych.

W Szkole Narciarstwa i Snowboardu Snow Club organizujemy również 3-dniowe kursy, trwające od grudnia do lutego. Są to zajęcia dla grup minimum 4 osobowych, na każdym poziomie zaawansowania. W tym sezonie skorzystało mnóstwo rodzin oraz przyjaciół właśnie z tej opcji. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia i mnóstwo sukcesów, małych i dużych.

Dziękujemy za sezon zimowy 2023/2024!

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim rodzicom, uczestnikom Kursów z Kaniusiem oraz lekcji indywidualnych. Dziękujemy za zaufanie i oczywiście zapraszamy na kolejny sezon.

Ale Snow Club nie byłoby, gdyby nie nasi Instruktorzy! Bardzo dziękujemy, za waszą pracę, uśmiechy na twarzach i energię, którą codziennie wkładaliście w zajęcia na stoku. Doceniamy Wasze zaangażowanie i chęci do ciągłego rozwoju, Snow Club to WY!

Jeśli nie chcesz przegapić rozpoczęcia kolejnego sezonu i kursów w promocyjnych cenach, zachęcamy Cię do obserwowania nas na Facebooku Facebooku oraz na Instagramie.

Masz pytania odnośnie kursów lub lekcji indywidualny? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zadzwoń i porozmawiaj z instruktorem: +48 663 878 339

Wybierz odpowiednią ofertę - dla Twojego dziecka..

 • 001
 • 002
 • 003
 • 004

  Kontakt

  • +48 663 878 339
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Białka Tatrzańska, Kaniówka 19 E
  © 2024 Snow Club - Profesjonalna Szkoła Narciarska