fbpx

Styczeń w Snow Club - podsumowanie miesiąca!

To był mocny czas dla naszej szkoły. Z radością kończyliśmy kursy i lekcje, widząc jak nasi podopieczni rozwinęli umiejętności na stoku.

Szkoła Narciarska w Białce Tatrzańskiej!

W tym roku mamy mocny zapas śniegu. Warunki idealne dla każdego, bardzo nas to cieszy! Dużo się działo przez ten czas. Mnóstwo indywidualnych lekcji na nartach i snowboardzie oraz kursów grupowych udało nam się odbyć.

Snow Club - lekcje indywidualne na snowboardzie

Snow Club - lekcje indywidualne na nartach Białka Tatrzańska

Snow Club - lekcje indywidualne na nartach Białka Tatrzańska

Snow Club - lekcje indywidualne na nartach Białka Tatrzańska

Snow Club - lekcje indywidualne na nartach Białka Tatrzańska

Nie kończymy na tym, dopiero się rozkręcamy. Jeszcze mamy mnóstwo czasu w tym sezonie, więc zapraszamy do naszej Szkoły Narciarskiej w Białce Tatrzańskiej. Zobacz naszą ofertę i wybierz coś dla Siebie. Czekamy na Ciebie!

Z Kaniusiem na stoku!

Wciąż trwają ferie! A to znaczy, że jesteśmy w trakcie 5 - dniowych kursów z Kaniusiem. Już 2 kursy za nami, kolejne przed. Jesteśmy dumni z wszystkich uczestników i mocno trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

Pamiętaj, że najlepiej zaczynać od najmłodszych lat. Drogi rodzicu - nie masz się czym martwić, nasza kadra zaopiekuje się Twoimi pociechami. Maluszki bardzo szybko się uczą i rozwijają w trakcie lekcji. A nasi instruktorzy dbają o ich bezpieczeństwo i wygodę w trakcie zajęć.

Zawody narciarskie na Kaniówce!

W tym roku, Kaniówka była gospodarzem zawodów narciarskich uczniów Szkoły Podstawowej w Białce Tatrzańskiej. Byliśmy świadkami, jak młode pokolenie z radością rywalizuje na stoku i bawi się w najlepsze.

Cieszymy się, że nasze okoliczne dzieciaki tak chętnie i licznie przybyły na zawody. Widać jaką frajdę im to sprawiało i ile wysiłku w to włożyli. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za tak świetny pokaz zjazdów. Rosną nam mocni narciarze!

Instruktor Narciarstwa i Snowboardu - Białka Tatrzańska.

Zima trwa, sezon się nie kończy! To dopiero początek. Zobacz tylko naszą ofertę na stronie i wybierz coś dla siebie. Być może to będzie dobry rok na naukę lub podszkolenie swoich umiejętności. Kiedy, jak nie teraz?

Czekają na Ciebie nasi Instruktorzy Narciarstwa i Snowboardu w Białce Tatrzańskiej. Uczymy na Kaniówce oraz Kotelnicy Białczańskiej. Stoki są ze sobą połączone, więc przemieszczanie się po nich jest bardzo łatwe. Dodatkowo obowiązuje jeden karnet. Świetnie, prawda?

Snow Club - lekcje indywidualne na nartach Białka Tatrzańska

Snow Club - lekcje indywidualne na nartach Białka Tatrzańska

Snow Club - lekcje indywidualne na nartach Białka Tatrzańska

Mamy lekcje indywidualne, kiedy potrzebujesz więcej uwagi i skupienia. Grupowe zajęcia, jeśli masz ochotę zacząć swoją przygodę z rodziną lub znajomymi. Znajdziesz też, coś dla firm - dobra integracja to podstawa.

Instruktor narciarstwa w Białce Tatrzańskiej - koniecznie w Snow Club. Wszystkie nasze lekcje i kursy są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Każdy posiada uprawnienia Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego, Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu, Instruktora Rekreacji Ruchowej lub Sportu ze specjalizacją narciarstwo zjazdowe lub snowboard.

Chcesz być na bieżąco, koniecznie obserwuj nas na Facebooku oraz zapisz się do naszego Newslettera .

Zapraszamy do Snow Club!

Snow Club - lekcje indywidualne na nartach Białka Tatrzańska

Snow Club - lekcje indywidualne na nartach Białka Tatrzańska

Snow Club - lekcje indywidualne na nartach Białka Tatrzańska

Snow Club - lekcje indywidualne na nartach Białka Tatrzańska

Snow Club - lekcje indywidualne na nartach Białka Tatrzańska

Snow Club - lekcje indywidualne na nartach Białka Tatrzańska

Snow Club - lekcje indywidualne na nartach Białka Tatrzańska

Snow Club - lekcje indywidualne na snowboardzie Białka Tatrzańska

 • 001
 • 002
 • 003
 • 004

  Kontakt

  • +48 663 878 339
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Białka Tatrzańska, Kaniówka 19 E
  © 2023 Snow Club - Profesjonalna Szkoła Narciarska