fbpx

Z Kaniusiem ferie zimowe mijają najlepiej!

Zobacz, jak wygląda idealne zakończenie kursu narciarskiego! Kursy narciarskie dla dzieci w Białce Tatrzańskiej to nowe umiejętności i świetna zabawa na stoku!

Feryjne kursy narciarskie dla dzieci i młodzieży w Białce Tatrzańskiej.

Ferie zimowe trwają w najlepsze, a wraz z nimi w naszej Szkole odbywają się pięciodniowe kursy narciarskie dla dzieci. Każdy nowy tydzień zaczynamy od zapoznania się z uczestnikami kursu, których przyporządkowujemy do grup, zgodnie z ich wiekiem i posiadanymi umiejętnościami.

W tym roku na kursach gościmy wielu nowych uczestników, ale są też nasi Mali Narciarze, którzy kontynuują naukę, aby jeszcze bardziej się rozwijać i otrzymać wpis do swojego własnego Indeksu.

Kurs z Kaniusiem - świetna zabawa i rozwój dziecka!

W każdy czwartek uczestnicy kursu spędzają czas na zabawie i wspólnej integracji, podczas organizowanych przez Snow Club zawodów o Puchar Kaniusia i ogniska z pieczeniem kiełbasek. (Zobacz tutaj plan Kursu z Kaniusiem dla dzieci początkujących). W tym roku pogoda na szczęście dopisuje, więc zabawa i nauka są jeszcze lepsze, bo otacza nas mnóstwo białego puchu.

Przygotowaliśmy dla was małą fotorelację z zakończenia jednego z kursów, ale pamiętajcie, że 5 dniowe kursy narciarskie z Kaniusiem organizowane są przez całe ferie zimowe! Dziecko na kurs możecie zgłosić telefonicznie lub za pośrednictwem dostępnego na stronie formularza.

Indeks Narciarski - motywacja do kontynuacji nauki.

A jak wygląda kurs z Kaniusiem? Sami zobaczcie, co tam się dzieje! Mnóstwo pozytywnej energii i odpowiednie podejście naszych instruktorów sprawia, że dzieci czują się swobodnie i chętnie chłoną nowe umiejętności! Każde dziecko, które ukończy kurs otrzymuje specjalną odznakę i dyplom oraz Indeks, w którym wpisane są nabyte umiejętności. To naprawdę motywuje.

Zapraszamy na Stację Narciarską Kaniówka w Białce Tatrzańskiej, gdzie znajdziecie Snow Club. Pamiętajcie, że Kaniówka połączona jest z Kotelnicą, a w naszej ofercie znajdziecie też szkolenia i lekcje indywidualne dla dorosłych, zarówno z narciarstwa, jaki i snowboardu.

Pobierz całą paczkę zdjęć.

 • 001
 • 002
 • 003
 • 004

  Kontakt

  • +48 663 878 339
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Białka Tatrzańska, Kaniówka 19 E
  © 2023 Snow Club - Profesjonalna Szkoła Narciarska