fbpx

Zostaw opinię i wygraj profesjonalne szkolenie!

Podobały Ci się lekcje ze Snow Club? Zostaw nam swoją opinię w serwisie Google i weź udział w konkursie!

Każda opinia jest dla nas ważną i cenną wskazówką, dzięki której możemy się rozwijać i ciągle ulepszać naszą ofertę! Na naszym googlowskim kącie zgromadziliśmy już całkiem sporo waszych ocen i słów dodających skrzydeł! Zależy nam jednak na tym, aby każdy, kto bierze udział w lekcjach podzielił się z innymi swoimi wrażeniami, dlatego chcemy was zachęcić do zostawienia opinii, a zarazem nagrodzić za poświęcony na to czas.

Nagrodzimy aż dwie osoby! Dziecko i osobę dorosłą!

Właśnie dla tego, postanowiliśmy zorganizować konkurs, w którym do wygrania będzie 5 godzinne szkolenie narciarskie dla osoby dorosłej oraz 5 godzinne szkolenie narciarskie dla dziecka.

Co należy zrobić? To proste! Jeżeli Ty lub Twoje dziecko braliście udział w lekcjach z naszymi instruktorami, podziel się z nami swoją opinią i napisz, co najbardziej Ci się podobało. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 25 marca, a o wynikach poinformujemy was w naszych mediach społecznościowych.

A już teraz dziękujemy serdecznie każdej osobie, która zechce poświęcić kilka minut i napisać parę słów o szkole Snow Club.

Regulamin konkursu.
 1. Organizatorem konkursu jest Szkoła Narciarstwa i Snowboardu Snow Club, ul. Kaniówka 19E, 34-405 Białka Tatrzańska.
 2. W konkursie może wciąć udział każda osoba, która korzystała z lekcji indywidualnych lub kursów w Szkole Narciarstwa i Snowboardu Snow Club.
 3. W imieniu dziecka opinię może zostawić rodzić, opiekun prawny, lub członek rodziny, który posiada możliwość wystawiania opinii w wizytówkach Google.
 4. Wygrana w konkursie to 5 godzinne szkolenie narciarskie z instruktorem dla jednej osoby dorosłej oraz 5 godzinne szkolenie narciarskie dla dziecka w wieku od 4 do 18 lat.
 5. Zwycięzcę konkursu wybierają właściciele szkoły Snow Club według subiektywnej oceny pozostawionych przez uczestników opinii.
 6. Ogłoszenie wyników nastąpi 25 marca 2023 roku na portalu społecznościowym Facebook szkoły Snow Club https://www.facebook.com/snowclub.ski
 7. Nagrodę w postaci 5 godzinnego szkolenia narciarskiego będzie można wykorzystać w sezonie zimowym 2023/2024, po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej.
 8. Szkolenia nie można wymienić na gotówkę.
 9. Osoba, która otrzyma nagrodę we własnym zakresie kupuje skipass. Zobowiązana jest również, jak w przypadku wszystkich kursów do stawienia się na szkoleniu w odpowiedniej odzieży, kasku oraz ze sprawnym sprzętem narciarskim.
 10. Szkolenie odbywa się na Stacji Narciarskiej Kaniówka w Białce Tatrzańskiej.
 • 001
 • 002
 • 003
 • 004

  Kontakt

  • +48 663 878 339
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Białka Tatrzańska, Kaniówka 19 E
  © 2023 Snow Club - Profesjonalna Szkoła Narciarska